Koncert IKOS

Dnia, 8 kwietnia w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą odbył się Koncert Wielkopostny Męskiego Kwartetu Muzyki Cerkiewnej IKOS.

Parafianie licznie przybyli na to niezwykłe, muzyczne wydarzenie. Mieliśmy okazję usłyszeć potęgę wspaniałych, męskich głosów. Wystąpili profesjonalni muzycy: - Michał Hajduczenia - Łukasz Hajduczenia - Rafał Pagór - Vitali Mikhalchuk Podczas tego niezwykłego koncertu usłyszeliśmy wielkopostne utwory prawosławnej muzyki liturgicznej oraz dzieła wielkich kompozytorów muzyki cerkiewnej. To niecodzienne wydarzenie wprowadziło wszystkich słuchaczy w „klimat” Wielkiego Postu. Dziękujemy muzykom za wspaniałe przeżycia i nastrój oraz ucztę dla ducha!