Parafialny Turniej w Piłkę Nożną 2018

Ostatni weekend lipca był dla nas bardzo emocjonujący. W sobotę o godzinie 10:00 dwudziestu pięciu chłopców (z rocznika 2006 i młodszych) zebrało się na boisku przy Kościele, by wziąć udział w I Parafialnym Turnieju Piłki Nożnej.

Rozpoczęliśmy od rozlosowania drużyn i oficjalnego przywitania młodych piłkarzy. Pomimo wysokiej temperatury nikomu nie brakowało energii i chęci do gry. Na każdego czekała woda oraz słodki poczęstunek. Chłopcy zaimponowali wszystkim swoimi umiejętnościami i ambicją. Na trybunach piłkarzy wspierali dzielni kibice – rodzice, rodzeństwo oraz znajomi.

W Parafialnym Turnieju nie było przegranych, wszyscy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Juventus Academy Toruń. Fundacja Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy jest wyłącznym przedstawicielem akademii piłkarskiej Juventus FC w województwie Kujawsko-Pomorskim dla dzieci w wieku 5-16 lat. Bardzo dziękujemy Akademii za wsparcie naszego Parafialnego Turnieju. Naszym dzielnym piłkarzom gratulujemy pięknej gry według zasad fair-play.

Zdjęcia z wydarzenia