Facebook

YouTube

Po 15 - stu latach rozpoczniemy we wtorek Misje Św., które przygotują nas na spotkanie z Matką Bożą podczas Nawiedzenia Cudownego Obrazu Matki Bożej już w najbliższy piątek. Zechciejmy z tego czasu skorzystać, niech to będzie czas naszego wyciszenia, odszukania drogi do Jezusa Chrystusa i czas przemiany również naszych serc.

 

Naszym Misjom przewodniczyć będzie Ojciec Tomasz Grabowski - urodzony w 1978 r. – dominikanin, czyli kaznodzieja, doktor nauk teologicznych, ceniony rekolekcjonista, duszpasterz, od września 2016 r. prezes Wydawnictwa Polskiej Prowincji Dominikanów W drodze, od 2022 roku Prowincjalny Promotor Środków Społecznego Przekazu Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego.  Tomasz Grabowski wykładał szereg przedmiotów poświęconych liturgii. Od 2013 roku, przez lata, prowadzi Rekolekcje Kapłańskie w Księżówce. Ma ormiańskie korzenie i nieuzasadnioną korzeniami miłość do Włoch.

 

Taca podczas Misji św. od wtorku do piątku przeznaczona będzie na dzieła, którym Ojciec Tomasz przewodzi. Serdeczne Bóg zapłać.

 

W kaplicy przedpogrzebowej możemy nabyć flagi, emblematy, proporczyki, a także obrazy Matki Bożej Częstochowskiej, którymi możemy przyozdobić nasze domy na czas Nawiedzenia Matki Bożej. Bardzo proszę o udekorowanie naszych domów, a szczególnie przy ulicy Obrowskiej i Toruńskiej.

 

Bardzo dziękuję Panią i Panom za pomoc przy dekorowaniu ulicy prowadzącej do Obrowa.

 

Pod chórem na stoliku jest ustawiona puszka do której możemy wrzucać intencje na karteczkach, które będziemy odczytywać w czasie Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej.

 

Bardzo proszę o zabranie świec na Apel Jasnogórski, a także na powitanie Matki Bożej podczas Nawiedzenia.

 

Przy wyjściu z Kościoła ministranci tradycyjnie rozprowadzają Tygodnik ”Idziemy".

Msze Święte

Niedziele i święta

 8:00   10:00   12:00   17:00

Dni powszednie

17:00

godziny otwarcia kancelarii parafialnej

Od wtorku do piątku
w godzinach 1600 - 1645

Spotkania kręgu biblijnego - poniedziałki o godz. 19:00, salki parafialne.

KONTAKT

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

 87-125 Osiek nad Wisłą

 ul. Toruńska 38

 tel: (56) 678 65 27

 e - mail :
parafiaosieknadwisla
@gmail.com

Numer konta:
 28 9491 0003 0020
0006 2011 0001

JSN Fidem is designed by JoomlaShine.com