Ogłoszenia Parafialne

Zapraszam 3 – dniowe na Warsztaty Gospel, które odbędą się w naszej parafii od 17 do 19 maja 2024 r. Zakończymy je koncertem finałowym w niedzielę 19 maja. Wszelkie szczegóły na ten temat są wywieszone na plakacie w gablocie.

Nabożeństwo Majowe odprawiane będzie codziennie o godz. 17:45. Zadbajmy również szczególnie w tym czasie o nasze przydrożne kapliczki i krzyże. W tym tygodniu zapraszam na Nabożeństwo Majowe i Mszę św. we wtorek o godz. 19:00 przy Figurce w Sąsiecznie, a w czwartek o godz. 19:00 przy Figurce w Smogorzewcu.

W najbliższą środę na godz. 19:00 zapraszam Rodziców i  młodzież na spotkanie obowiązkowe przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

Od 15 maja rozpoczynamy Peregrynacje Obrazu Matki Bożej po naszej Parafii. Zapisy
    w kancelarii i w zakrystii.

W przyszłą niedzielę zbierana będzie taca inwestycyjna.

Zapraszam również w przyszłą niedzielę an spotkanie dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I – szej Komunii św.

Przy wyjściu z Kościoła ministranci tradycyjnie rozprowadzają Tygodnik ”Idziemy”.