Facebook

YouTube

Uroczystość wręczenia umów o dofinansowanie projektów w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyło się uroczyste wręczenie umów o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Europejskiego.

 

Ksiądz Proboszcz Rafał Bogus odebrał z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego umowę o wsparcie udzielone na termomodernizację wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej budynku kościoła, domu katechetycznego oraz muzeum należących do naszej Parafii.

 

Projekt obejmuje: docieplenie przegród, wymianę okien, modernizację wentylacji, montaż systemu ogrzewania podłogowego zasilanego elektrycznie energią wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne, montaż ogniw fotowoltaicznych zasilających system ogrzewania podłogowego lub istniejące piece akumulacyjne ogrzewające pomieszczenia.

JSN Fidem is designed by JoomlaShine.com